تماس     شماره کارت جهت واریز : 6037697407984027
درباره فروغمند

فرهاد فروغمند هستم. متولد 1343. متاهل و دارای دو فرزند. زاده و ساکن تهران اما با اصلیتی از خیلی جاهای کشور. فارغ ­التحصیل اولین دوره­ دبیرستان علامه حلی (تیزهوشان یا سمپاد)، دانشگاه­ شریف (کارشناسی) و تهران (ارشد). تا چند سال پیش هم شغلم مدیریت مهندسی بود. از قدیم شیمی درس داده ام و هنوز هم مختصری به تدریس آن اشتغال دارم.

سال 1381 بود. کمردرد شدیدی داشتم که گهگاه امانم را می ­برید. به تشخیص یکی از دوستان قدیمی ­ام که پزشک شده بود دیسک داشتم. حدود پانزده سال بود که بدتر و بدتر می ­شد. روزی پیرمرد بسیار محترمی ایمیلی برایم نوشت و از وجود روشی به نام ای ­اف ­تی خبر داد. لینک مطلب کوتاهی را هم که راجع به آن نوشته شده بود برایم فرستاد. آن را خواندم و باورم نشد. نوشته بود که اگر برخی کلمات را بگویید و روی نقاطی از سر، صورت و دستها ضربه بزنید مشکل­تان حل می ­شود. اصلاً باورم نشد. کمرم درد می­ کرد و این می­ گفت روی جاهای دیگر ضربه بزن. کنارش گذاشتم.

اما خوشبختانه به احترام پیرمرد آن را دور نیانداختم.

یکی دو ماه بعد به کمردرد شدیدی دچار شدم. آن هم در جریان یک ماموریت کاری که هیچ فرصتی برای استراحت نداشتم. واقعاً نمی­ دانستم چه کار کنم. یاد آن روش عجیب افتادم و با خودم فکر کردم که به امتحانش می ­ارزد. به هر حال چیزی از دست نخواهم داد. متن مزبور را دوباره یافتم و ای ­اف­ تی را بر طبق شکلی که در آن بود و جملاتی که نوشته بود و بدون کمترین تسلطی به کار بردم. درد رفت و دیگر برنگشت.

اگر بگویم تعجب کرده بودم خیلی بی ­انصافی است. مثل معجزه بود. دردی پانزده ساله ظرف یک دقیقه ناپدید شد. هنوز هم بر نگشته است!!

آن قدر برایم عجیب بود که وقتی به تهران باز گشتم در اینترنت به جستجوی این روش حیرت ­انگیز پرداختم و ایمیلی هم برای پدید آورنده­ آن یعنی آقای گری کریگ نوشتم. ظرف چند ساعت جوابم را داد. آن هم به یک غریبه. چقدر جالب!

دوباره به او نوشتم و از مراحل یادگیری روشش پرسیدم. باز هم به سرعت جوابم را داد.

برایم نوشته بود که این هم یک علم است و به دو شکل می­توان آن را آموخت: 1- کوتاه و کاربردی 2- عمیق و گسترده.

راه دوم را برگزیدم که مستلزم صرف چند هزار ساعت وقت بود. بدین ترتیب قدم در راهی طولانی گذاشتم و زمانی بسیار بیش از آن برآورد اولیه را صرف آن نمودم. در میانه­ راه مدرک دوره­ پیشرفته آن را هم گرفتم که بعدها فهمیدم بدون آن هم می­ توانسته ­ام به همین توانایی ­ها برسم. امان از مدرک­ گرایی!

در جریان آموزش ­هایم دریافتم که هر چند ای ­اف­ تی معمولاً خیلی سریعتر از روشهای دیگر به نتیجه می ­رسد ولی این زمان به ندرت یکی دو دقیقه است و غالباً یک یا چند ساعت لازم دارد. یعنی به نوعی شانس آورده بودم. از آنجایی که آدم عجولی هستم اگر در آن یکی دو دقیقه جوابی نمی ­گرفتم فکر می­ کنم که قطعاً آن متن را برای همیشه کنار می ­گذاشتم و اکنون اینجا در خدمت شما نبودم.

این بود که شدم مدرس، نویسنده و مترجم.

تا اسفند 89 کلیه آثارم کاملاً رایگان عرضه می ­شدند. در نتیجه هم­وطنان قدرشناس تا توانستند فحش نثارم کردند. آیا می ­دانید چرا؟ می دانم ولی اینجا جای مناسبی برای توضیح آن نیست. از آن تاریخ تا اردیبهشت 91 آثارم بهای بسیار اندکی داشتند. در نتیجه بیشتر فحش خوردم. واقعاً که بین مسلمانی و مسلمان ­نمایی چقدر فاصله اندک است. چاره ­ای نماند جز این که دسترسی به آثارم هزینه ­بر شود تا بلکه قدر بدانند. تا ببینیم!

تا جایی که می­ دانم تمامی کسانی که در ایران ادعای تسلط بر ای ­اف ­تی را دارند روزی شاگردم بوده­ اند. اما این را هم می ­دانم (و لابد شما هم حدس می ­زنید) که برخی از آنها مدعی ­اند که اصلاً مرا نمی ­شناسند یا در این راه هیچ کمکی از من نگرفته ­اند. واقعاً که قدردانی از سر و روی­ شان می­ بارد.

پیام گری کریگ
ورود به سایت


آخرین مطالب

ای اف تی برای آسیب مغزیخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 19 فروردین 1400دن لاک 6 - برای شروع کسب و کار چطور پول جور کنم؟دن لاک 5 - چطور یک مربی پیدا کنیم؟با روش بی اس اف اف آشنا شویددن لاک 4 - چگونه میلیونر شویم؟استفاده از ای اف تی بر روی خاطره ناگوار در دو سالگیدن لاک 3 - افراد موفق چگونه فکر می کنند؟دن لاک 2 - هر کاری دوست داری بکن و پول دنبالت میاددن لاک 1 - پنج مهارت برای درامد بالاخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 12 فروردین 1400آزمایش عضله بر روی گری کریگآموزش موفقیت مالی - ببینید برایان تریسی چه می گویداندیشه نوین 36 - کلیات او ای اف تیدوره ای اف تی ثروت - رایگاناندیشه نوین 35 - بالاترین مشاورکتاب انگشتان ثروت ساز نوشته مارگارت لینچ - رایگانخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 5 فروردین 1400کتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 17اندیشه نوین 34 - آزادی واقعی چیست؟ای اف تی نیابتی برای کودک مبتلا به نشانگان داون و اوتیسمکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 16کتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 15اندیشه نوین 33 - کار کردن با همکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 14ترس از صحبت کردن در جمعکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 13وقتی درد برمی گرددکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 12خبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 28 اسفند 1399

یک ماه گارانتی بازگشت وجه برای دوره جامع ای اف تی
شماره کارت جهت واریز

6037697407984027


شماره واتس آپ جهت ارسال فیش واریزی

09101425931
کلیه حقوق این سایت برای فرهاد فروغمند محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2020 www.‎EFT.ir‎, All rights reserved.
Powered by: www.dorweb.ir