تماس     شماره کارت جهت واریز : 6104337884390491
کسب درآمد

درآمد برای شما

می توانید با معرفی دوره جامع ای اف تی به دیگران برای خودتان درآمد کسب کنید!! هدف از این کار ترویج بیشتر استفاده از ای اف تی در میان مردم است.

کافی است در هر جایی که می توانید (کانالها، گروهها، پیجها، سایتها، وبلاگها و غیره) از مزایای عضویت در دوره جامع ای اف تی بگویید، مردم را به آن تشویق کنید و لینک مخصوص خودتان را در آنها بگذارید. بخشی از مبلغ پرداختی کسانی که از طریق لینک مخصوص شما دوره جامع ای اف تی را تهیه می کنند به شما تعلق می گیرد.

اعضای دوره جامع 41.84 درصد معادل 500 هزار تومان و سایرین ده (10) درصد معادل 119500 تومان نصیب می برند. این تفاوت بدین دلیل است که کسانی که با محتوای دوره جامع آشنا هستند بهتر می توانند به مردم بگویند که عضویت در آن به نفعشان است. به علاوه خریداران اگر از طریق لینک مخصوص نمایندگان دوره را تهیه کنند پنج (5) درصد تخفیف می گیرند. پس به نفع مردم است که از طریق نمایندگان این کار را انجام دهند.

شهریه دوره جامع ای اف تی در حال حاضر 1195000 تومان است و ارزش واقعی آن فعلا نزدیک به 3000 دلار (75 میلیون تومان) است. با تایید گری کریگ عمدا بسیار ارزان ارائه می شود تا همگان امکان استفاده از آن را داشته باشند. یک ماه (30 روز) هم گارانتی بازگشت وجه دارد. لذا تشویق مردم کار نسبتا آسانی است چون هیچ ریسکی برایشان ندارد.

بدین ترتیب بدون اینکه نیاز داشته باشید که در دوران کرونا از خانه خارج شوید می توانید درآمد کسب کنید. 

پس عضو سایت شوید تا به لینک مخصوص خودتان دسترسی داشته باشید.

 

سوالات متداول:

1- آیا من باید دوره جامعای اف تی را برای مشتریان بفرستم؟

خیر. شما فقط لینک مخصوص خودتان را در سایتتان یا رسانه‌های اجتماعی می‌گذارید. تمامی کارهای دیگر توسط سایت ای اف تی انجام می شود و نیازی نیست که درگیر ارسال مطالب، پشتیبانی یا هر کار دیگری شوید.

 

2- سایت ای اف تی چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند؟

شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مخصوص خودتان است و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

 

3- آیا می‌توانم دقیقا چک کنم که چند نفر از طرف من به سایت ای اف تی آمده‌اند یا چه خریدی انجام داده‌اند؟

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به صفحه همکاری در فروش می‌توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می‌توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

 

4- لینک خودم را از کجا پیدا کنم؟

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

http://eft.ir/?ref=BVQQP

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار آمده‌اند.

برای تولید لینک‌ می‌توانید به صفحه کاربری خود مراجعه کنید.

 

5- آیا می‌توانم ایمیل بفرستم و بازدیدکنندگان را به سایت شما هدایت کنم؟

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است.

 

6- به ازای هر فروش چه درصدی به من تعلق می‌گیرد؟

اعضای سایت ای اف تی 10 درصد و اعضای دوره جامع ای اف تی 41.84درصد از هر فروشی که از طریق آنان انجام شود نصیب می برند.

 

7- مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

حداقل مبلغ واریزی 500 هزار تومان است. باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست واریز مبلغ «توسط خود شما» چنانچه کل سود شما به 100 هزار تومان رسیده باشد به حساب بانکی معرفی شده از طرف شما واریز خواهد شد.

 

8- تا چه مدت خریدهایی که مشتری انجام می‌دهد به حساب همکار فروش گذاشته می‌شوند؟

تا یک سال پس از اولین بازدید مشتری.

 

9- بهتر است بازدیدکنندگان را به کدام صفحات سایت ای اف تی هدایت کنم؟

بهتر است به مطالب رایگان و جذاب هدایت کنید. شاید بهتر باشد بازدیدکنندگان جدید را به صفحه دوره جامع ای اف تی هدایت نکنید چون احتمال خروج از سایت بیشتر می‌شود. یادتان باشد اگر بازدیدکننده ارجاعی شما تا یک سال خریدی انجام دهد (10 یا 41.84) درصد آن برای شما لحاظ خواهد شد.

 

10- چرا مردم به جای خرید مستقیم از سایت ترجیح می دهند از لینکی که من برایشان می گذارم دوره را بخرند؟

چون پنج درصد تخفیف می گیرند. برای مردم صرف با این است که از نماینده بخرند تا مستقیم از سایت.

 

 

 

پیام گری کریگ
ورود به سایت


آخرین مطالب

ای اف تی نیابتی برای بیماری زوال عقلدن لاک 23 - چطور جلوی به تعویق انداختن کارها را بگیرید؟خبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 27 خرداد 1400دوره آموزشی جدید (مشاهده از راه دور RV)ای اف تی برای مسئله جویدندن لاک 22 - چطور از هر سمینار بیشترین بهره را ببریم؟ای اف تی برای لکه های روی پوستخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 20 خرداد 1400دن لاک 21 - چطور هدف زندگی خودتان را پیدا کنید؟ای اف تی برای ترس از عمل جراحیخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 13 خرداد 1400ای اف تی برای ترس از صحبت کردن در جمعدن لاک 20 - ثروتمندها چطور سرمایه گذاری می کنند؟آموزش ای اف تی نیابتی (غیابی) توسط گری کریگ 2دن لاک 19 - چه کاری را متفاوت انجام میدادم؟استفاده مبتدیان از ای اف تی بر روی مسائل جسمیخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 6 خرداد 1400دن لاک 18 - چرا ویدیوهای انگیزشی نتیجه نمی دهند؟اپتیمال ای اف تی برای شفای آسم و بی حسی دستهااپتیمال ای اف تی برای سینوس، گرفتگی گوش و خستگی مزمندن لاک 17 - مهمترین عادتی که باید پرورش دهیدخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 30 اردیبهشت 1400نظر گری کریگ درباره قانون جذب - دوبله فارسیدن لاک 16 - چرا فقیر هستید؟اپتیمال ای اف تی برای کمردرددن لاک 15 - چرا کتاب خواندن شما را فقیر نگه می داردخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 23 اردیبهشت 1400اپتیمال ای اف تی برای خاطره زورگویی قسمت 2 از 2اپتیمال ای اف تی برای خاطره زورگویی قسمت 1 از 2دن لاک 14 - چرا کتاب نمی خوانم
شماره کارت جهت واریز

6104337884390491


شماره واتس آپ جهت ارسال فیش واریزی

09101425931
کلیه حقوق این سایت برای فرهاد فروغمند محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2020 www.‎EFT.ir‎, All rights reserved.
Powered by: www.dorweb.ir