تماس     شماره کارت جهت واریز : 6037697407984027
کسب درآمد

درآمد برای شما

می توانید با معرفی دوره جامع ای اف تی به دیگران برای خودتان درآمد کسب کنید!! هدف از این کار ترویج بیشتر استفاده از ای اف تی در میان مردم است.

کافی است در هر جایی که می توانید (کانالها، گروهها، پیجها، سایتها، وبلاگها و غیره) از مزایای عضویت در دوره جامع ای اف تی بگویید، مردم را به آن تشویق کنید و لینک مخصوص خودتان را در آنها بگذارید. بخشی از مبلغ پرداختی کسانی که از طریق لینک مخصوص شما دوره جامع ای اف تی را تهیه می کنند به شما تعلق می گیرد.

اعضای دوره جامع بیست (20) درصد و سایرین ده (10) درصد نصیب می برند. این تفاوت بدین دلیل است که کسانی که با محتوای دوره جامع آشنا هستند بهتر می توانند به مردم بگویند که عضویت در آن به نفعشان است.

شهریه دوره جامه ای اف تی در حال حاضر 777000 تومان است و بیست درصد آن 155400 تومان می شود. ارزش واقعی آن فعلا نزدیک به 3000 دلار (75 میلیون تومان) است. عمدا بسیار ارزان ارائه می شود تا همگان امکان استفاده از آن را داشته باشند. یک ماه (30 روز) هم گارانتی بازگشت وجه دارد. لذا تشویق مردم کار نسبتا آسانی است چون هیچ ریسکی برایشان ندارد.

بدین ترتیب بدون اینکه نیاز داشته باشید که در دوران کرونا از خانه خارج شوید می توانید درآمد کسب کنید. مثلا اگر ماهانه 32 تن از طریق لینک مخصوص شما دوره را بخرند پنج (5) میلیون تومان نصیبتان می شود. این درآمد بدون نیاز به سرمایه گذاری و خروج از منزل و فقط به کمک موبایل و اینترنت امکان پذیر است.

پس عضو سایت شوید تا به لینک مخصوص خودتان دسترسی داشته باشید.

 

سوالات متداول:

1- آیا من باید دوره جامعای اف تی را برای مشتریان بفرستم؟

خیر. شما فقط لینک مخصوص خودتان را در سایتتان یا رسانه‌های اجتماعی می‌گذارید. تمامی کارهای دیگر توسط سایت ای اف تی انجام می شود و نیازی نیست که درگیر ارسال مطالب، پشتیبانی یا هر کار دیگری شوید.

 

2- سایت ای اف تی چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند؟

شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مخصوص خودتان است و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

 

3- آیا می‌توانم دقیقا چک کنم که چند نفر از طرف من به سایت ای اف تی آمده‌اند یا چه خریدی انجام داده‌اند؟

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به صفحه همکاری در فروش می‌توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می‌توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

 

4- لینک خودم را از کجا پیدا کنم؟

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

http://eft.ir/?ref=BVQQP

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار آمده‌اند.

برای تولید لینک‌ می‌توانید به صفحه کاربری خود مراجعه کنید.

 

5- آیا می‌توانم ایمیل بفرستم و بازدیدکنندگان را به سایت شما هدایت کنم؟

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است.

 

6- به ازای هر فروش چه درصدی به من تعلق می‌گیرد؟

اعضای سایت ای اف تی 10 درصد و اعضای دوره جامع ای اف تی 20 درصد از هر فروشی که از طریق آنان انجام شود نصیب می برند.

 

7- مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

حداقل مبلغ واریزی 100 هزار تومان است. باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست واریز مبلغ «توسط خود شما» چنانچه کل سود شما به 100 هزار تومان رسیده باشد به حساب بانکی معرفی شده از طرف شما واریز خواهد شد.

 

8- تا چه مدت خریدهایی که مشتری انجام می‌دهد به حساب همکار فروش گذاشته می‌شوند؟

تا یک سال پس از اولین بازدید مشتری.

 

9- بهتر است بازدیدکنندگان را به کدام صفحات سایت ای اف تی هدایت کنم؟

بهتر است به مطالب رایگان و جذاب هدایت کنید. شاید بهتر باشد بازدیدکنندگان جدید را به صفحه دوره جامع ای اف تی هدایت نکنید چون احتمال خروج از سایت بیشتر می‌شود. یادتان باشد اگر بازدیدکننده ارجاعی شما تا یک سال خریدی انجام دهد (10 یا 20) درصد آن برای شما لحاظ خواهد شد.

 

10- چرا مردم به جای خرید مستقیم از سایت ترجیح می دهند از لینکی که من برایشان می گذارم دوره را بخرند؟

چون پنج درصد تخفیف می گیرند. برای مردم صرف با این است که از نماینده بخرند تا مستقیم از سایت.

 

 

 

پیام گری کریگ
ورود به سایت


آخرین مطالب

ای اف تی برای آسیب مغزیخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 19 فروردین 1400دن لاک 6 - برای شروع کسب و کار چطور پول جور کنم؟دن لاک 5 - چطور یک مربی پیدا کنیم؟با روش بی اس اف اف آشنا شویددن لاک 4 - چگونه میلیونر شویم؟استفاده از ای اف تی بر روی خاطره ناگوار در دو سالگیدن لاک 3 - افراد موفق چگونه فکر می کنند؟دن لاک 2 - هر کاری دوست داری بکن و پول دنبالت میاددن لاک 1 - پنج مهارت برای درامد بالاخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 12 فروردین 1400آزمایش عضله بر روی گری کریگآموزش موفقیت مالی - ببینید برایان تریسی چه می گویداندیشه نوین 36 - کلیات او ای اف تیدوره ای اف تی ثروت - رایگاناندیشه نوین 35 - بالاترین مشاورکتاب انگشتان ثروت ساز نوشته مارگارت لینچ - رایگانخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 5 فروردین 1400کتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 17اندیشه نوین 34 - آزادی واقعی چیست؟ای اف تی نیابتی برای کودک مبتلا به نشانگان داون و اوتیسمکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 16کتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 15اندیشه نوین 33 - کار کردن با همکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 14ترس از صحبت کردن در جمعکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 13وقتی درد برمی گرددکتاب راز ثروت مارگارت لینچ (انگشتان ثروت ساز) فصل 12خبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 28 اسفند 1399

یک ماه گارانتی بازگشت وجه برای دوره جامع ای اف تی
شماره کارت جهت واریز

6037697407984027


شماره واتس آپ جهت ارسال فیش واریزی

09101425931
کلیه حقوق این سایت برای فرهاد فروغمند محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2020 www.‎EFT.ir‎, All rights reserved.
Powered by: www.dorweb.ir