تماس     شماره کارت جهت واریز : 6037697407984027
شناسه مطلب : 51021
تاریخ انتشار : 1399/11/30 11:54
مارگارت لینچ - چاکرای اول

مارگارت لینچ - چاکرای اول
 

شرط استفاده از این دوره آن است که از هیچ یک از دوره های مشابه استفاده نکنید!!! هیچ استثنایی وجود ندارد و عدم رعایت این شرط به معنی سرقت است!!!

 

مارگارت لینچ ای اف تی را تحریف کرده است.

 

این دوره را در زمانی تهیه کردم که می اندیشیدم او کاربردی واقعی از ای اف تی ارائه کرده است. ولی پس از آن که گری کریگ ماهیت آن را برایم شرح داد دست از ارائه آن کشیدم.

 

ولی متاسفانه از جانب بسیاری از مدعیان دروغین مورد تقلید واقع شد و حتی دوره های ای اف تی برای لاغری و روابط و غیره هم از روی آن تهیه کردند. تاکید می کنم که هیچ یک از این دوره ها مورد تایید گری کریگ نیستند و همگی تحریف ای اف تی به حساب می آیند.

 

توجه داشته باشید که این روش به قدری قوی است که حتی تحریف شده آن هم شاید برای اقلیتی از افراد نتیجه دهد. متاسفانه همین نتایج اقلیت را تبلیغ می کنند و از اکثریتی که خسته تر و نومیدتر از قبل شده اند حرفی نمی زنند.

 

هر قدر هم که هشدار دادم روش مارگارت لینچ تحریف ای اف تی است به گوش مدعیان استادی فرو نرفت. لذا ناچار شدم کل محتوای دوره انگشتان ثروت ساز را به رایگان در اختیار همگان بگذارم تا بلکه...

توجه داشته باشید که مشکل هیچ دو نفری عین هم نیست و لذا با کلی گویی نمی توان کاری کرد که همگان یا حتی اکثریت افراد به نتیجه برسند. وقتی از ای اف تی نتیجه مطلوب می گیرید که به صورت اختصاصی بر روی شما کار شود (یا خودتان کار کنید).

 

مجددا تاکید می کنم:

در هیچ یک از دوره های ای اف تی که برای ثروت، لاغری، روابط و غیره تهیه می شوند شرکت نکنید. به احتمال بسیار زیاد فقط موجب اتلاف وقت و پولتان می شوند!!!!

 

فرهاد فروغمند

نماینده تام الاختیار گری کریگ در کشورهای فارسی زبان

 


نظرات

نظر شما

پیام گری کریگ
ورود به سایت


آخرین مطالب

اپتیمال ای اف تی برای ترک اعتیاد به الکلمارگارت لینچ - راز ثروت 4اندیشه نوین 28 - اپتیمال ای اف تی، از ساده تا پیشرفتهمارگارت لینچ - راز ثروت 3ای اف تی برای دردهامارگارت لینچ - راز ثروت 2اپتیمال ای اف تی برای ترک مشروب خوردنسایت مخصوص ریشه یابی ای اف تیانعکاس از مسائل کودکیمارگارت لینچ - راز ثروت 1خبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 7 اسفند 1399مارگارت لینچ - چاکرای هفتمآسیب قدیمیتاثیر اپتیمال ای اف تی بر سردرد میگرنیمارگارت لینچ - چاکرای ششماستفاده از اپتیمال ای اف تی برای یک سگمارگارت لینچ - چاکرای پنجمآرام کردن بچه های استثنایی به کمک درمانگر نادیدهمارگارت لینچ - چاکرای چهارماندیشه نوین 27 - ما تازه شروع کرده ایممارگارت لینچ - چاکرای سوممارگارت لینچ - چاکرای دومخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 30 بهمن 1399مارگارت لینچ - چاکرای اولمارگارت لینچ - سه هزار دلار بیشتراندیشه نوین 26 - نشانگان روده تحریک پذیر یا آی بی اسمارگارت لینچ - ضربه زدن برای اصول فکری خانوادهاندیشه نوین 25 - گستاخی حسهای ماخبرنامه رسمی ای اف تی گری کریگ 23 بهمن 1399تاثیر اپتیمال ای اف تی نیابتی

یک ماه گارانتی بازگشت وجه برای دوره جامع ای اف تی
شماره کارت جهت واریز

6037697407984027


شماره واتس آپ جهت ارسال فیش واریزی

09101425931
کلیه حقوق این سایت برای فرهاد فروغمند محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2020 www.‎EFT.ir‎, All rights reserved.
Powered by: www.dorweb.ir